گروه خبری اخبار و رویداد ها, اجتماعی ::  اجازه عرض اندام به حامیان فتنه در داخل دانشگاه تربیت مدرس نخواهیم داد


926 بازدید  :: 0 نظر  :: Article Rating ::  2018/12/30

اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاه تربیت مدرس امروز به مناسبت گرامیداشت نهم دی در محوطه این دانشگاه تجمع کردند.

دانشگاهیان در این تجمع که به همت  اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاه تربیت مدرس برگزار شد با سردادن شعارهایی با آرمانهای انقلاب و رهبری تجدید بیعت کردند.

* اجازه عرض اندام و خودنمایی  به حامیان فتنه در داخل دانشگاه تربیت مدرس نخواهیم داد.

دانشگاهیان در ادامه با قرائت قطعنامه ای به تجمع خود پایان دادند.

در این قطعنامه تاکید شده است: « پیوند امام و امت که عزت، استقلال، بصیرت و ده‌ها موهبت دیگر را به دنبال داشت، پدیده‌ای زودگذر و نهالی بی‌ریشه نبود که در مواجهه با طوفان‌های سهمگین دشمنی‌ها و فتنه‌ها در مسیر حرکت انقلاب اسلامی به ورطه نابودی رود.

نهم دی‌ماه 1388 مصداق برجسته و روشن پیوند ناگسستنی میان ملت و نظام است که یک بار دیگر به مجمع استکبار و نفاق نشان داد که دفاع تمام قد ملت از نظریه حکومت اسلامی و تئوری «ولایت فقیه» به عنوان دکترینی راهگشا برای مدیریت و حرکت جوامع به سمت پیشرفت و عدالت شناخته می­شود و این موضوع تنها ریشه در روح ایمان و ولایتمداری یک ملت داشته و از این جهت به مرور زمان دچار رخوت نخواهد شد.

1-دانشگاهیان انقلابی تربیت مدرس ، پیمان خود را با شهدای راستین اسلام و انقلاب و دفاع مقدس و امام شهدا تجدید می کنند و تعهد می کنند که تا پای جان در راه ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی ثابت قدم باشند.

2-  یوم الله 9 دی یادآور بصیرت و فهم ملت بزرگ ایران از توطئه های استکبار خارجی و عوامل درونی اش است و حضور به موقع مردم در بزنگاه های حساس انقلاب اسلامی و حرکت خودجوش میلیونی آنها، هر توطئه و برنامه ریزی دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی ایران  را در نطفه خفه کرده و درس پایمردی و آگاهی، به دشمنان خارجی و داخلی کشور و انقلاب داده است.

3- بنا بر فرمایشات مقام معظم رهبری، تداوم جهاد در همه عرصه‌های علمی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی  رمز از پیش روی برداشتن مشکلات است و کلید حل مشکلات، تنها اتکا به استعدادهای بومی و توان داخلی می باشد و مسئولین بدانند که وحدت کلمه و اتحاد تنها راه برون رفت از چالش های پیش رو  است.

4- دانشگاهیان انقلابی تربیت مدرس بار دیگر به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام می‌کنند که ابراز دشمنی  و کینه از نظام اسلامی ایران از طریق تحریم اقتصادی، حملات رسانه‌ای و سایبری، فتنه‌انگیزی و جنگ روانی ، راه‌هایی آزموده شده برای آنان و شیوه‌ه ای نخ نما در برابر سد ملت است و جز فضاحت و زبونی و سقوط برای آنان ثمره دیگری نخواهد داشت..

5- حامیان فتنه در داخل دانشگاه تربیت مدرس بدانند که سربازان جان بر کف ولایت اجازه ی عرض اندام و خود نمایی به آنان در سطح دانشگاه نخواهند داد و این را بدانند که تبدیل دانشگاه تربیت مدرس به مأمن ضد انقلاب و گروه های معاند و دست نشانده آمریکا  آرزویی دست نیافتنی و خیالی باطل است.»

*  لحظه ای از مبارزه با معاندان و منافقان داخلی و خارجی بالأخص در درون دانشگاه از پای نخواهیم نشست

گفتنی است بسیج اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاه تربیت مدرس همچنین امروز به مناسبت 9 دی بیانیه ای منتشر کردند

در این بیانیه آمده است: 

شما دیدید فتنه‌ای به وجود آمد، کارهائی شد، تلاشهائی شد، آمریکا از فتنه‌گران دفاع کرد، انگلیس دفاع کرد، قدرتهای غربی، منافقین و سلطنت‌طلبها دفاع کردند؛ نتیجه چه شد؟ نتیجه این شد که در مقابل همه‌ی این اتحاد و اتفاق نامیمون، مردم عزیز ما، ملت بزرگ ما در روز نهم دی آنچنان عظمتی از خودشان نشان دادند که دنیا را خیره کرد.   امام خامنه ای (مدظله العالی)

نهم دی ماه 88 یادآور راهپیمایی میلیونی ملت انقلابی ایران در اعلام برائت از ساختارشکنان و پاسخی قاطع به عناصر فتنه‌گری بود که با بهانه واهی تقلب در انتخابات تاریخی 22خرداد، به بیراهه رفتند . مردم ایران اسلامی درحماسه بزرگ 9 دی نشان دادند، طراحی کودتا، جنگ تبلیغاتی و عملیات روانی نظام سلطه و پیاده نظام های آن در داخل کشور، خللی در التزام ملت ولایتمدار  به آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی ندارد. این روز تجلی شور و شعور حسینی و آزمون بصیرت مردم در تقابل با بی بصیرتی برخی خواص بود. ملت غیور ایران با استعانت از فرمایش گهربار حضرت امیرالمومنین علی(ع) ( مَن نامَ‌ لَم‌ یُنَم عَنه )، خطر دشمن را درک نموده و قدم در عرصه ی دفاع از ارزشهای والای اسلام و انقلاب نهادند.

حماسه ۹ دی، توانست با رهبری داهیانه مقام عظمای ولایت امام خامنه ای(مدظله العالی )، انقلاب اسلامی را از توطئه‌ای خطرناک و پیچیده که از سوی کانون‌های فکری و عملیاتی جریانات استکباری و صهیونیستی طراحی و مدیریت می‌شد، عبور دهد و سرآغاز جدیدی در روند تکامل نظام اسلامی و استحکام پیوند ناگسستنی امام و امت پدید آورد.

ملت انقلابی ایران اسلامی، همواره با تأسی به آموزه‌های قرآن و اهل بیت(ع) و با پیروی از منویات فرماندهی معظم کل قوا در طریق پایداری بر اصول و ارزش‌های نظام اسلامی ایستادگی نموده و دشمنان و فتنه‌گران را در رسیدن به نیات شوم خود مأیوس کرده اند. ملت ایران، ملت روزهای سخت و سرنوشت ساز است و هر لحظه انقلاب به آن نیاز داشته باشد، در خط مقدم دفاع از ارزشها و آرمانهای خود، ذره ای عقب نخواهد نشست.

ما دانشگاهیان انقلابی تربیت مدرس نیز همگام با خیل عظیم امت حزب الله و در سنگر دانشگاه، تجدید عهد و میثاق ابدی و ناگسستنی خود را با نائب برحق حضرت ولی عصر(عج)؛ امام خامنه ای(مدظله العالی) اعلام می داریم و لحظه ای از جهاد فی سبیل الله در مسیر اعتلای جایگاه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیکار و مبارزه با معاندان و منافقان داخلی و خارجی بالأخص در درون این دانشگاه از پای نخواهیم نشست.