:: پرمخاطب ها  
اعلام برائت از اعضا خائن و فراری پایگاه بسیج
رشوه‌خواری در خرید وقت سفارت آلمان در تهران و بیروت
یک فوریت لایحه حذف چهار صفر از پول ملی به تصویب مجلس رسید
دستورکار هفته آینده مجلس/ طرح الزامات اجرائی توزیع و عرضه سوخت بررسی می‌شود
12 دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه‌بندی بنزین
ماهاتیر محمّد: پیشرفت‌های ایران شگفت‌آور و خوشحال‌کننده است
روحانی در سازمان ملل: پاسخ ما به مذاکره تحت تحریم «نه» خواهد بود
رهبر انقلاب: پایان درست جنگ یمن تأثیرات مثبتی در منطقه خواهد داشت
آغاز کلاس‌های دانشگاه آزاد با عبور دانشگاهیان از پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی
مقام معظم رهبری: نام شهید بر فراز کوی‌ها و برزن‌ها موهبتی است که باید ادامه یابد
سرلشکر باقری: تلفات سنگین و انهدام تجهیزات دشمن هزینه تهاجم به ایران است
انتقاد بسیج دانشجویی به نحوه برخورد مدیران دانشگاه امیرکبیر با تشکل‌های دانشجویی
ناکامی ائتلاف سعودی در اجلاس اتحادیه بین‌المجالس جهانی
جزئیات عملیات دستگیری سرشبکه آمدنیوز به اطلاع مردم خواهد رسید

:: ویژه ها  

اخبار  
داغ کن - کلوب دات کامتعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 628 تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating)


دعواهای سیاسی باعث رنجش مردم می‌شود/ ناامید کردن مردم خیانتی بزرگ

رئیس جمهور با اشاره به اینکه دعواهای سیاسی باعث رنجش مردم می شود، گفت: همه افتخار ما این است که بتوانیم نسبت به مردم ادای دین کنیم.

30a30.ir : حجت  الاسلام والمسلمین حسن روحانی شامگاه چهارشنبه در نشست شورای اداری استان البرز که در سالن شهدای دولت برگزار شد از مردم استان البرز برای مهمان نوازی تشکر کرد و گفت: وفاداری مردم به خاطر انقلاب و نظام است.

وی با اشاره به اینکه مردم ما را به عنوان خادمان خودشان بدانند، گفت: همه افتخار ما این است که بتوانیم نسبت به مردم ادای دین کنیم.

وی با تاکید بر اینکه دعوا، فاصله و نزاع بین مسئولین باعث می شود که مردم برنجند و خوشحال نباشند، گفت: اختلاف بین جناح ها، احزاب و مسئولین طبیعی است اما نباید منجر به نزاع و فاصله شود.

روحانی با اشاره به اینکه خداوند به ما نعمت های زیادی داده است که باید قدردان آنها باشیم، گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی، البرز، ایران کوچک است، بسیاری از اقوام مختلف بدون نزاع و درگیری در این استان زندگی مسالمت آمیزی دارند و میان آنها وحدت و انسجام برقرار است.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه دنیای امروز، زندگی را آسان کرده ولی به مراتب نگرانی های بیشتر شده است، تصریح کرد: همه امکانات علمی و فناوری  برای ما مهیا است تا بتوانیم زندگی راحتی داشته باشیم، علم و تکنولوژی مشکلات را کم کرده است ولی نگرانی های ما هر روز بیشتر از دیروز می شود، ما نگران فرهنگ، اقتصاد، امنیت و اعتماد می شویم.

رئیس جمهور به معضلات زیست محیطی استان البرز اشاره کرد و گفت: در سال های گذشته برای حل معضلات زیست محیطی رودخانه کرج اقدام کردیم ولی برخی از افراد ذینفع به ما زنگ زدند که این اقدامات متوقف شود چرا که منافع شان را در خطر می دیدند.

وی با اشاره به اینکه برخی، منافع خود را بر پایه آسیب رساندن به مردم بنا کرده اند، خاطرنشان کرد: مسائل و مشکلات زیست محیطی بویژه معضلات زیست محیطی رودخانه کرج در حال افزایش است باید برای کاهش این معضلات برنامه ریزی شود.

رئیس جمهور در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینکه اداره کشور نیازمند حرکات بزرگ است و باید به سمت خودکفایی حرکت کنیم، اظهار داشت: خدا را شکر از شیوه های نوین در همه زمینه ها استفاده می کنیم.

وی با اشاره به اینکه برای حل معضل کمبود آب باید کشاورزی را مدرن کنیم، گفت: دولت تدبیر و امید سرمایه گذاری زیادی در حوزه آب انجام داده است، به جرأت می توان گفت این میزان سرمایه گذاری در هیچکدام از دولت های پیشین دیده نشده است.

روحانی با بیان اینکه همه نیروگاه های کشور از گاز استفاده می کنند مگر در فصل زمستان، ادامه داد: به وزارت نفت دستور داده ام که سوخت نیروگاه منتظر قائم شهرستان فردیس در همه ایام سال، گاز باشد.

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه کار، تلاش و تولید عزت می آورد، گفت: متاسفانه در سال های گذشته از کشورهایی گاز گرفته ایم که برخورد مناسبی با جمهوری اسلامی ایران نداشته اند و با لحنی سخیف سخن می گفتند، به همین منظور به وزارت نفت دستور دادیم به هر قیمتی باید در بحث گاز بی نیاز از کشورهای دیگر شویم چرا که عزت به زبان نیست، در عمل باید به عزت برسیم.

رئیس دولت یازدهم با اشاره به اینکه در شرایط تحریم برای جابجایی پول مجبور بودیم با دولت هایی ارتباط داشته باشیم که در حدی نیستند که حتی نامشان را ببریم، عنوان کرد: در سال هایی که تحریم های ظالمانه برای جمهوری اسلامی ایران اعمال شد متحمل فشارهای زیادی شده ایم.

وی با اشاره به اینکه در هر شرایط برای تحقق سیاست های کلان باید از ابزار خاص استفاده کرد، تصریح کرد: باید به درستی برنامه ریزی کنیم و از اهرم های سیاست های بین الملل استفاده کنیم.

رئیس جمهور به جلسه ای با حضور مقامات ارشد کشور اشاره کرد که در آن جلسه مباحث برجام و توافقات هسته ای مورد بررسی قرار گرفته بود و افزود: یکی از مسئولان در آن جلسه به بنده گفت آیا در این مذاکره می توانیم تحریم های سازمان ملل را از بین ببریم در جواب گفتم لغو قطعنامه های سازمان ملل خط قرمز من است و به وزیر امورخارجه دستور دادم که باید قطعنامه های شورای امنیت لغو شود وگرنه زیر بار هیچ مذاکره ای نخواهم رفت.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه در توافق هسته ای یک کار عظیم با حمایت رهبر انقلاب اسلامی و مردم انجام شد، ادامه داد: اسرائیل مدعی بود که در مذاکرات هسته ای، ایران بر سر همه قدرت ها کلاه گذاشته است.

وی با بیان اینکه برخی در داخل کشور از غرب می ترسیدند و می گفتند مگر می شود ما در مذاکرات پیروز شویم، اظهار داشت: برخی گفتند خیال باطلی است که قطعنامه ها لغو شود بسیاری از کارشناسان گفتند مسئله «پی.ام.دی» حل نخواهد شد.

روحانی با تاکید بر اینکه اگر از قدرت، اندیشه و حمایت مردم بهره مند شویم در همه میدان ها پیروز خواهیم شد، گفت: ملت ایران ثابت کرده است که در هر میدانی متحد وارد شود پیروز خواهد شد.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنانش به سخنان ترامپ اشاره کرد که در یک مناظره به دولت فعلی آمریکا حمله کرده و مدعی شده است که دولت آمریکا در مذاکرات هسته ای به ایران قدرت بیشماری بخشیده است.

وی در ادامه به حمایت رهبر معظم انقلاب اسلامی از مذاکرات و تیم مذاکره کننده اشاره کرد و گفت: امروز ملت ایران تصمیم گرفته است برای پیشرفت کشور تلاش کند، به همین منظور و برای پاسداشت این تلاش همه مسئولان، احزاب، جناح ها و رسانه ها کمک کنند.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنانش و با اشاره به اینکه رشد اقتصادی کشور در سال های گذشته منفی بوده است، گفت: خوشبختانه در سال جاری رشد اقتصادی کشور مثبت شده و همین امر مهم باعث ایجاد امید و نشاط در جامعه شده است.

روحانی خطاب به کسانی که می خواهند امید را از مردم بگیرند گفت: این کار خیانتی بزرگ است.

وی در ادامه سخنان خود به اهمیت جذب سرمایه گذاری خارجی اشاره کرد و گفت: میزان سرمایه گذاری در استان البرز در سال ۹۲، ۲۶ میلیون دلار بوده است، این در حالی است که در سال ۹۵ این میزان به ۵۱۰ میلیون دلار رسیده است و این واقعیتی غیر قابل انکار است.

روحانی با تاکید بر اینکه اقتصاد کشور باید متحول شود سرمایه را مقدس دانست و افزود: باید به سرمایه گذار احترام گذاشته شود.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه ما نیازمند تجارت بین المللی هستیم اظهار داشت: اگر طالب رونق اقتصادی هستیم باید به بازار داخلی و خارجی اهمیت دهیم.

وی تاکید کرد: قراردادهای جدید خارجی که منعقد می شود دولت طرف سرمایه گذار خارجی را متعهد کرده که ۳۰ درصد محصولات باید صادر شود.

روحانی گفت: تا زمانی که جنس داخلی صادر نشود کیفیت آن درست نمی شود.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به مردم خاطرنشان کرد: امروز تصمیم درستی گرفته اید، رونق اقتصادی، اقتصاد مقاومتی یعنی از همه توان دولت استفاده کنیم و به بازار خارجی توجه کنیم.

رئیس دولت یازدهم با اشاره به اینکه حرف دولت غیر از سیاست اقتصاد مقاومتی نیست، تصریح کرد: همه حرف ها و وعده ای بنده را از زمان تبلیغات ریاست جمهوری تاکنون کنار همدیگر بگذارید اگر با سیاست های اقتصادی مقاومتی در تضاد بود حق با کسانی بود که دولت را تخریب می کنند.

وی با تاکید بر اینکه مسئله اشتغال و معیشت با رونق اقتصادی حل می شود، اظهار داشت: در کنار اقتصاد، توجه به فرهنگ نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است، رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز فرمودند سه اصل اقتصاد، فناوری و انسجام و وحدت ملی راه نجات کشور است.

روحانی در ادامه با اشاره به اینکه چهار خطه شدن قطار تهران- کرج از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: وزیر راه و شهرسازی به بنده قول داده است که این مهم تا پایان سال جاری انجام شود.

رئیس جمهوربه وعده وزارت نفت در خصوص گازرسانی به روستاهای کشور تا پایان عمر دولت یازدهم اشاره کرد و ادامه داد: این مهم نیز به جد از سوی بنده پیگیری می شود.

روحانی خطاب به استاندار البرز گفت: تهیه سند آمایش استان البرز از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این مهم در دستور کار قرار گیرد.

وی با اشاره به اینکه آمایش حوزه پزشکی و بخش آموزش عالی در شورای عالی انقلاب فرهنگی تصویب شده است، افزود: تهیه سند آمایش تحقق توسعه پایدار را فراهم می کند.

روحانی با بیان اینکه در استان البرز مراکز علمی و تحقیقاتی بیشماری وجود دارد، تصریح کرد: البرز مستعد این است که مرکز تحقیقات دارویی کشور شود.

رئیس جمهور خطاب به رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور گفت: گردشگری در البرز به صورت ویژه ای پیگیری شود چرا که این صنعت اشتغالزا است.

روحانی گفت: همه طرح ها، پروژه ها و وعده هایی که در این سفر داده شد تا پایان سال جاری یا نهایتا سال آینده اجرایی و عملیاتی می شود، برای تحقق این مهم، استاندار البرز، نمایندگان مردم البرز در شورای اسلامی و خبرگان رهبری پیگیر باشد.

 

 

*مهر

کد خبر:  1561412
فرستنده: 30a30.ir خبرنگار
گروه: اخبار و رویداد ها
Tags: اسرائیل, روحانی, حسن روحانی, مجلس , مجلس شورای اسلامی, دولت یازدهم, رهبری , رئیس جمهور ایران, هسته ای, مذاکرات هسته ای, مجلس خبرگان رهبری , اقتصاد مقاومتی, گردشگری, توافق هسته ای, توافق, رونق اقتصادی, رشد اقتصادی, برجام, البرز, ترامپ, دعواهای سیاسی
22222

مطالب مرتبط :

ورود هیات ایرانی به مذاکرات صلح سوریه در آستانه


  به گزارش دریافتی از سفارت جمهوری اسلامی ایران از آستانه ، مذاکرات در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (13 و 14 اردیبهشت) انجام خواهد شد. امروز سه شنب...

شهادت جوان فلسطینی هنگام رانندگی


 یک جوان فلسطینی به هنگام رانندگی ، در جنوب بیت لحم به ضرب گلوله نیروهای رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.     این جوان که در چهار راه ع...

ترامپ: مسکو و واشنگتن با هم کنار نمی آیند


 رئیس جمهوری آمریکادر نشست خبری مشترک با دبیرکل ناتو با بیان اینکه روابط آمریکا و روسیه به «پایین‌ترین حد رسیده است» گفت که ناتو «دیگر منسوخ نیست...

اظهار نظر عجیب پسر ترامپ دربارۀ نقش ایوانکا در حمله به سوریه!


 گزارش های رسانه‌ای به نقل از پسر ترامپ، نقش ایوانکا دختر رئیس جمهور آمریکا در حمله موشکی به حمص را ثابت می کند.       اریک، پ...

کره شمالی آمریکا را به حمله هسته‌ای تهدید کرد


 رسانه‌های دولتی کره شمالی، روز سه‌شنبه، همزمان با نزدیک شدن ناوگروه تهاجمی آمریکا به شبه‌جزیره کره، این کشور را به حمله هسته‌ای تهدید کردند. &#...


امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

Enter the code shown above: 

اخبار پربیننده   

       کمينهریاضی اول ابتدایی

وقت سفارت آلمان در تهران

مهاجرت به آلمان


آخرین اخبار  
رهبر معظم انقلاب: شعار «نفس بکشیم» مردم آمریکا، شعار همه ملت های مظلوم جهان است/ امام(ره) انسانی تحول‌خواه و تحول آفرین بود
گزینه‌های نهایی فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی برای هیئت‌رئیسه مجلس
ابلاغ اجرای قانون اعطای تابعیت به فرزندان دارای مادر ایرانی با 8 ماه تاخیر
دولت جوان و حزب اللهی علاج مشکلات کشور است/نگذارید مطالبه گری، اعتراض به نظام اسلامی تلقی شود
رئیس‌جمهور: فروش سهام عدالت را تسهیل کنید/ منشأ فداکاری مردم ایران در مبارزه با کرونا قرآن و ائمه( ع) هستند
روحانی: کمک به اقشار آسیب پذیر، وظیفه بزرگ همگانی است
جهانگیری: فروش سهام عدالت به صورت وکالتی قانونی نیست
رهبر انقلاب: کار بزرگ معلمان شکوفاسازی استعدادها در مسیر ارزش‌های انقلابی است
رئیس‌جمهور: رفتارهای مداخله‌جویانه آمریکا مخل امنیت و صلح منطقه است
سرلشکر باقری پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره نظامی «نور ۱» را تبریک گفت
افزایش برد موشک‌های نیروی دریایی سپاه به ۷۰۰ کیلومتر
رئیس‌جمهور: وام یک میلیون تومانی به یارانه‌بگیران، قرض‌الحسنه شد/ حذف سود ۱۲ درصدی
رهبر انقلاب: ملت ایران در آزمون کرونا خوب درخشید/ مسئله کرونا ما را از توطئه استکبار غافل نکند
روحانی: سلامت مردم اولویت نخست است، امّا چرخ اقتصاد نیز باید حرکت کند
ستاد مقابله با کرونا با همه دستگاه‌ها و نهادها کاملا هماهنگی دارد
ربیعی: صد هزار میلیارد تومان برای جبران خسارت‌های اقتصادی کرونا اختصاص یافت
رهبر انقلاب: مقامات آمریکا شارلاتان و تروریست هستند/ اگر کوته‌بینی نکنیم ایران به قلّه حکومت اسلامی می‌رسد
روحانی: سال ۹۹ سال افتتاح طرح‌های بزرگ و تحول در زندگی مردم خواهد بود
رهبر معظم انقلاب سال ۱۳۹۹ را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند
گزارش روحانی از جلسه سران قوا/ تعطیلی الزامی بازارها و پاساژها و مراکز خرید
روحانی: باید با کمک مردم هر چه زودتر روند شیوع کرونا را کنترل کنیم
نشست اضطراری در کاخ سفید برای تعیین ابتلای ترامپ به کرونا
اتحادیه اروپا: رفع تحریم‌ها بخش ضروری برجام است/ ایران به اجرای کامل توافق برگردد
بیش از ۵۰ کانون دانشگاه آزاد کشتار مسلمانان در هند را محکوم کردند
سازمان جهانی بهداشت اطلاعات تازه‌ای درباره «کرونا» منتشر کرد

 
 
©   Copyright 2008 www.Atorpat.ir      شرایط استفاده     حريم شخصي كاربران