:: پرمخاطب ها  
اعلام برائت از اعضا خائن و فراری پایگاه بسیج
رشوه‌خواری در خرید وقت سفارت آلمان در تهران و بیروت
یک فوریت لایحه حذف چهار صفر از پول ملی به تصویب مجلس رسید
دستورکار هفته آینده مجلس/ طرح الزامات اجرائی توزیع و عرضه سوخت بررسی می‌شود
12 دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه‌بندی بنزین
ماهاتیر محمّد: پیشرفت‌های ایران شگفت‌آور و خوشحال‌کننده است
روحانی در سازمان ملل: پاسخ ما به مذاکره تحت تحریم «نه» خواهد بود
آغاز کلاس‌های دانشگاه آزاد با عبور دانشگاهیان از پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی
رهبر انقلاب: پایان درست جنگ یمن تأثیرات مثبتی در منطقه خواهد داشت
مقام معظم رهبری: نام شهید بر فراز کوی‌ها و برزن‌ها موهبتی است که باید ادامه یابد
سرلشکر باقری: تلفات سنگین و انهدام تجهیزات دشمن هزینه تهاجم به ایران است
انتقاد بسیج دانشجویی به نحوه برخورد مدیران دانشگاه امیرکبیر با تشکل‌های دانشجویی
ناکامی ائتلاف سعودی در اجلاس اتحادیه بین‌المجالس جهانی
جزئیات عملیات دستگیری سرشبکه آمدنیوز به اطلاع مردم خواهد رسید

:: ویژه ها  

اخبار  
داغ کن - کلوب دات کامتعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 542 تعداد امتیازدهی:  2   (Article Rating)


روز قدس تبلور همدلی امت اسلامی در حمایت از مردم فلسطین است

علما و ائمه جمعه اهل سنت شرق استان گلستان با تاکید بر شرکت گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس، آن را تبلور عینی حمایت از ملت مظلوم فلسطین و نماد اتحاد و همدلی امت اسلامی توصیف کردند.

30a30.ir : امام جمعه اهل سنت کلاله روز چهارشنبه گفت روز جهانی قدس را روز اتحاد وهمدلی امت اسلامی دانست وگفت: امسال باتوجه به تحولات جهان اسلام، برگزاری گسترده و با شکوه راهپیمایی روز جهانی قدس از اهمیت بیشتری برخوردار است.
آخوند محی الدین احمدی به ابتکار تاریخی امام خمینی(ره) در نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس اشاره و تصریح کرد: اعلام انزجار و بیزاری از رژیم اشغالگر قدس و اتحاد وهمبستگی مسلمانان برای نابودی این رژیم غاصب از محورهای برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در سراسر جهان است.
وی اظهار داشت: امسال در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، قشرهای مختلف مردم مومن و روزه دار شرق استان گلستان همگام با مسلمانان جهان و مردم خداجوی ایران اسلامی با مشت های گره کرده و پرشورتر از قبل، در راهپیمایی با شکوه روز قدس شرکت می کنند.
وی حضور گسترده مردم در روز قدس را لبیک به فرمان تاریخی امام راحل (ره) و تجدید میثاق با مقام معظم رهبری دانست و تصریح کرد: حضور در راهپیمایی روز قدس به معنای محکوم کردن جنایت های اسراییل غاصب و حامیان این رژیم جعلی است.
امام جمعه مراوه تپه نیز با بیان اینکه مردم شریف و روزه دار شهرستان مرزی مراوه تپه نیز با شرکت در راهپیمایی روز قدس اراده خود را درحمایت از آرمان های قدس شریف و مردم فلسطین به اثبات خواهند رساند، اظهار داشت: اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به عنوان روز جهانی قدس به عنوان تاریخی از سوی امام خمینی (ره)، برای آزادسازی قدس و مردم فلسطین از ظلم و آوارگی است.
آخوند خوجه دوردی غراوی روز جهانی قدس را روز تبلور عینی حمایت امت واحده اسلامی و ملت های آزاده و حق طلب از آزادیخواهی مردم بی دفاع فلسطین دانست و تصریح کرد: روز قدس روز خشم، نفرت و خروش مسلمانان برعلیه هرگونه تجاوز و اشغالگری است.
امام جمعه بخش پیشکمر شهرستان کلاله نیز گفت: شرکت حماسی وبا شکوه مسلمانان در راهپیمایی روز جهانی قدس درآخرین جمعه ماه مبارک رمضان یادگار ارزنده ای از امام راحل برای آزادی قدس و رهایی مردم فلسطین از ظلم و آوارگی است.
آخوند محمد امین آدینه با بیان اینکه مساله قدس شریف و فلسطین مهمترین نگرانی و دغدغه امت اسلامی است، افزود: مقابله با رژیم اشغالگر قدس نمادی از مقابله مسلمانان و مستضعفان جهان با توطئه های استکبارجهانی است.
وی ضمن اعلام محکومیت و انزجار از حملات ددمنشانه رژیم اشغالگر قدس و کشتار مسلمانان بی دفاع فلسطین ،‌ از عموم ملت مومن و روزه دار ایران اسلامی بخصوص مردم شهرستان کلاله دعوت کرد تا با حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس، بار دیگر صدای عدالت طلبی و حقیقت جویی سرداده و با آرمانهای امام راحل (ره) ومقام معظم رهبری، تجدید میثاق نمایند.
امام جمعه شهر فراغی شهرستان کلاله نیز در گفت گو با خبرنگار ایرنا، تشکیل رژیم صهیونیستی را به عنوان اقدامی پلید درقلب جهان اسلام برای بر هم زدن وحدت امت واحده اسلامی دانست و گفت: شعار از نیل تا فرات گویای این حقیقت بود که این رژیم برای تسلط بر فلسطین ونسل کشی دراین منطقه برنامه ریزی کرده بود.
آخوند محمد امین صفری افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، فرهنگ ایستادگی و وحدت درجهان اسلام شکوفا شد و سیاست های اسلام ستیزانه استکبار جهانی که در جهت حمایت از رژیم غاصب اسرائیل صورت می گرفت، برملا و آشکار گردید.
وی به نقش بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران درمقابله با توطئه های استکبارجهانی و رژیم صهیونیستی اشاره و خاطرنشان کرد: اعلام آخرین جمعه ماه مبارک رمضان از سوی امام خمینی(ره) به عنوان روز جهانی قدس، سبب بیداری و وحدت جهان اسلام و افشای نقشه های پیدا وپنهان غرب وهم پیمانان مدعی اسلام آنان شد و با وحدت وهمبستگی مسلمانان زمینه نابودی رژیم اشغالگر قدس این غده سرطانی، فراهم می شود.
امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس نیز شرکت در راهپیمایی روز قدس را حمایت از اسلام دانست و گفت: بیت المقدس به عنوان قبله اول مسلمانان جهان، جزو مقدسات اسلام است و همه مسلمانان باید از آن حمایت نمایند.
آخوند عبدالباسط نوریزاد افزود: امروز وضعیت قدس شریف و جنایاتی که رژیم اسرائیل درحق مردم مظلوم فلسطین و این سرزمین مقدس انجام می دهد، قلوب مسلمانان جهان را جریحه دار کرده که بایستی امت اسلامی بویژه ملت ایران با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس از مردم مظلوم فلسطین حمایت کنند.
وی اضافه کرد: متاسفانه امروز برخی کشورهای عربی نیز درجنایات رژیم صهیونیستی دخیل هستند که حضور پرشور امت اسلامی در راهپیمایی روز قدس می تواند دلگرم کننده مردم مظلوم فلسطین برای ادامه مبارزات و ایجاد رعب و وحشت در استکبار جهانی باشد.
آخوند نوریزاد همچنین با محکوم کردن سلب تابعیت شیخ عیسی قاسم روحانی برجسته بحرینی، تصریح کرد: این اقدام نه تنها با قوانین بین المللی سنخیت ندارد بلکه نقض کننده حقوق اولیه انسان است.
دیگر امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس نیز با دعوت از مردم شیعه و اهل سنت گلستان و گنبدکاووس برای حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، گفت: راهپیمایی روز قدس به عنوان یادگار ارزشمند بنیانگذار جمهوری اسلامی و یک امر حکومتی می باشد که اطاعت از آن بر همه مردم لازم است.
آخوند عبدالکریم جاور افزود: شرکت در راهپیمایی روز قدس نوعی اعتراض به جنایات رژیم اسرائیل و حامیان استکباری آن است که جنایات زیادی را علیه مردم مظلوم فلسطین انجام می دهند.
وی با اشاره به اقدامات اخیر رژیم صهیونیستی و ممانعت از حضور مردم روزه دار فلسطین برای اقامه نماز دربیت المقدس، گفت: این اقدامات سبب می شود تا ملت های مسلمان و آزاده جهان، حمایت خود را از مردم فلسطین بیشتر کنند.
آخوند جاور از مردم شیعه و اهل سنت ایران اسلامی، استان گلستان و منطقه گنبدکاووس خواست همچون سال های گذشته حضوری پرشور در راهپیمایی روز قدس داشته باشند.
امام جمعه اهل سنت شهر مرزی اینچه برون نیز با مهم دانستن شرکت در راهپیمایی روز قدس، گفت: شرکت در این اجتماع بزرگ ضد استکباری، تجدید بیعت با امام راحل و نیز جانشین خلف ایشان است که مردم را به حضور در این راهپیمایی دعوت می کنند.
آخوند مدد هوشمند افزود: حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس نمایش وحدت و اتحاد امت اسلامی در دفاع از مظلوم و محکوم کردن ظالم (استکبار جهانی) است که انشاء الله در روز جمعه هفته جاری شاهد حضور پرشور و گسترده مردم شیعه و سنی در راهپیمایی روز قدس خواهیم بود.
وی گفت: حمایت از مظلوم یک وظیفه دینی است که در آموزه های اسلام به آن سفارش شده است و امروز مردم فلسطین مصداق مظلوم هستند و به یقین حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس، آنان را در مبارزه با رژیم غاصب صهیونیستی دلگرم تر می کند.
شهرستان گنبدکاووس با 360 هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان واقع است و افزون بر نیمی از جمعیت آن را اهل سنت که بیشتر ترکمن ها هستند، تشکیل می دهد.
شهرستان های کلاله و مراوه تپه نیز با افزون بر 170هزار نفر جمعیت درشرق استان گلستان قرار دارند و اکثریت قریب به اتفاق آنها را ترکمن های اهل سنت تشکیل می دهند.
 

 

 

*ایرنا

کد خبر:  1559761
فرستنده: 30a30.ir خبرنگار
گروه: اخبار و رویداد ها, استانها
Tags: ماه رمضان, فلسطین , روز قدس, رژیم صهیونیستی, امام خمینی, رمضان, قدس, راهپیمایی روز قدس, روز جهانی قدس, راهپیمایی روز جهانی قدس, ماه مبارک رمضان, امام, استکبار جهانی, گلستان, رژیم اشغالگر قدس, امت اسلامی, رژیم اشغالگر
22222

مطالب مرتبط :

شهادت جوان فلسطینی هنگام رانندگی


 یک جوان فلسطینی به هنگام رانندگی ، در جنوب بیت لحم به ضرب گلوله نیروهای رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.     این جوان که در چهار راه ع...

نتانیاهو: پارس می‌خواهد ما را نابود کند!


 نخست‌وزیر رژیم "اسرائیل" با شرکت در جلسه خوانش «کتاب استر» ساکنان ایران امروز را به اجدادشان که به ادعای وی قصد «نابودی یهودیان» را داشتند تشبیه...

تصویب مقدماتی قانون منع پخش اذان در اسرائیل


 پارلمان رژیم صهیونیستی قانون ممنوعیت پخش اذان در مساجد قدس و داخل خط سبز را به صورت مقدماتی تصویب کرد.   خبرگزاری فلسطینی "صفا"، اعلام کر...

سقوط خمپاره در جولان/ حملۀ اسرائیل به ارتش سوریه


 ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد یک گلولۀ خمپاره از اراضی سوریه به سوی بلندی های اشغال شدۀ جولان شلیک شده است.   به گزارش پایگاه روسیا الیوم...

آمار تکان‌دهنده از آزار‌جنسی درارتش رژیم‌صهیونیستی


 در حالی که ارتش رژیم صهیونیستی می کوشد تا با پدیده آزار جنسی در بین نیروهایش مبارزه کند، تعداد شکایت های ارائه شده در این زمینه نشانگر افزایش گس...


امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

Enter the code shown above: 

اخبار پربیننده   

       کمينهریاضی اول ابتدایی

وقت سفارت آلمان در تهران

مهاجرت به آلمان


آخرین اخبار  
رهبر معظم انقلاب: شعار «نفس بکشیم» مردم آمریکا، شعار همه ملت های مظلوم جهان است/ امام(ره) انسانی تحول‌خواه و تحول آفرین بود
گزینه‌های نهایی فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی برای هیئت‌رئیسه مجلس
ابلاغ اجرای قانون اعطای تابعیت به فرزندان دارای مادر ایرانی با 8 ماه تاخیر
دولت جوان و حزب اللهی علاج مشکلات کشور است/نگذارید مطالبه گری، اعتراض به نظام اسلامی تلقی شود
رئیس‌جمهور: فروش سهام عدالت را تسهیل کنید/ منشأ فداکاری مردم ایران در مبارزه با کرونا قرآن و ائمه( ع) هستند
روحانی: کمک به اقشار آسیب پذیر، وظیفه بزرگ همگانی است
جهانگیری: فروش سهام عدالت به صورت وکالتی قانونی نیست
رهبر انقلاب: کار بزرگ معلمان شکوفاسازی استعدادها در مسیر ارزش‌های انقلابی است
رئیس‌جمهور: رفتارهای مداخله‌جویانه آمریکا مخل امنیت و صلح منطقه است
سرلشکر باقری پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره نظامی «نور ۱» را تبریک گفت
افزایش برد موشک‌های نیروی دریایی سپاه به ۷۰۰ کیلومتر
رئیس‌جمهور: وام یک میلیون تومانی به یارانه‌بگیران، قرض‌الحسنه شد/ حذف سود ۱۲ درصدی
رهبر انقلاب: ملت ایران در آزمون کرونا خوب درخشید/ مسئله کرونا ما را از توطئه استکبار غافل نکند
روحانی: سلامت مردم اولویت نخست است، امّا چرخ اقتصاد نیز باید حرکت کند
ستاد مقابله با کرونا با همه دستگاه‌ها و نهادها کاملا هماهنگی دارد
ربیعی: صد هزار میلیارد تومان برای جبران خسارت‌های اقتصادی کرونا اختصاص یافت
رهبر انقلاب: مقامات آمریکا شارلاتان و تروریست هستند/ اگر کوته‌بینی نکنیم ایران به قلّه حکومت اسلامی می‌رسد
روحانی: سال ۹۹ سال افتتاح طرح‌های بزرگ و تحول در زندگی مردم خواهد بود
رهبر معظم انقلاب سال ۱۳۹۹ را سال «جهش تولید» نامگذاری کردند
گزارش روحانی از جلسه سران قوا/ تعطیلی الزامی بازارها و پاساژها و مراکز خرید
روحانی: باید با کمک مردم هر چه زودتر روند شیوع کرونا را کنترل کنیم
نشست اضطراری در کاخ سفید برای تعیین ابتلای ترامپ به کرونا
اتحادیه اروپا: رفع تحریم‌ها بخش ضروری برجام است/ ایران به اجرای کامل توافق برگردد
بیش از ۵۰ کانون دانشگاه آزاد کشتار مسلمانان در هند را محکوم کردند
سازمان جهانی بهداشت اطلاعات تازه‌ای درباره «کرونا» منتشر کرد

 
 
©   Copyright 2008 www.Atorpat.ir      شرایط استفاده     حريم شخصي كاربران