:: پرمخاطب ها  

:: ویژه ها  

اخبار  
داغ کن - کلوب دات کامتعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 389 تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating)


خبرنگار روس: روز قدس اقدام ماندگار ایران برای آزادی فلسطین است

فاطمه آناستازیا یژووا عضو هیات دبیری تارنمای روسی «مسلمانکا» گفت: ایران که با اقدام ماندگار تعیین روز قدس، نقشه راه مبارزه با اشغال فلسطین را ترسیم کرد به عنوان تنها کشور حامی فلسطینیان، دفاع از مردم مظلوم این سرزمین را در اولویت سیاست خارجی خود قرار داده است.

30a30.ir : یژووا  روزشنبه گفت: بسیاری از کشورهای عربی از ملت فلسطین روی گرداندند و وظیفه اسلامی، عربی و منطقه ای خود را به فراموشی سپردند.

وی افزود: گروه کشورهای خاموش اکنون در برابر توسعه طلبی ها و اقدام های سرکوبگرانه رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان هیچ کاری نمی کنند و حتی اعتراض دیپلماتیک هم نشان نمی دهند و در این شرایط مهم ترین اقدام امت جهانی اسلامی اتحاد و یکپارچگی است تا نیرویی واحد برای دفاع از فلسطینیان بویژه فشار بر آمریکا برای پایان دادن به حمایت های خود از رژیم اشغالگر تشکیل شود.
خبرنگار روس ادامه داد: در چارچوب این هدف، برگزاری گسترده روز جهانی قدس بهترین فرصت است تا مسلمانان بیشتر به اتحاد توجه کنند، زیرا در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان با اقدام ایران در بسیاری از کشورهای اسلامی و غیراسلامی و حتی غربی، صدای حمایت مسلمانان از ملت فلسطین رسا می شود.

یژووا گفت: پشتیبانی اسلامی از فلسطین همان طور که امام خمینی (ره) بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی تاکید کرد، نباید به این روز محدود شود و مساله فلسطین باید در صدر دستور کار کشورهای اسلامی و سازمان همکاری اسلامی به عنوان مهم ترین سازمان بین المللی مسلمانان قرار گیرد.
وی اضافه کرد: برای تحقق این هدف، مسلمانان باید تلاش کنند و با اقدام های خود دولت های اسلامی را به سوی چنین اولویت بندی سوق دهند.

عضو هیات دبیری تارنمای روسی مسلمانکا با بیان این که جهان اسلام در دوره حساسی قرار دارد، اظهار کرد: وضعیت کنونی در عراق و سوریه بخشی از طرح آمریکایی خاورمیانه بزرگ است که در چارچوب آن به تروریست ها کمک های مالی و تسلیحاتی گسترده می شود تا علیه مردم مسلمان جنایت کنند.

یژووا افزود: چنین طرح آمریکایی و صهیونیستی علیه ملت فلسطین نیز بکار گرفته می شود و مجری و پیمانکار آن رژیم صهیونیستی است.

وی خاطرنشان کرد: صهیونیست های آمریکایی از اشغال فلسطین حمایت می کنند و در سوریه و عراق نیز با تلاش همین صهیونیست ها و ابزار تکفیری ها نقشه شوم علیه جهان اسلام اجرا می شود.
عضو هیات دبیری تارنمای روسی مسلمانکا گفت: این وضعیت یک بار دیگر ضرورت اجرای فرمایش های امام خمینی (ره) برای وحدت جهان اسلام علیه دشمنان را ثابت می کند و بسیاری از علمای اسلامی نیز بر این امر تاکید دارند.

وی ادامه داد: امروز نوک تیز پیکان دشمنان اسلام متوجه فلسطین است و به همین دلیل این مساله در صدر مسائل جهان اسلام قرار دارد و حدیث های موجود نبوی و اهل بیت با تاکید بر لزوم اقدام مسلمانان برای رفع ظلم از همدینان نیز این مسئولیت را بیشتر می کند.

یژووا با بیان این که مناقشه بین لبنان و فلسطین با رژیم صهیونیستی فقط اختلاف ارضی نیست، اظهار کرد: در واقع فلسطین اشغالی خط مقدم اشغالگران صهیونیست آمریکایی در خاورمیانه است که برای هدف نهایی اشغال این منطقه و تحت کنترل در آوردن کشورهای اسلامی سازماندهی شده است .
خبرنگار مسلمان روس گفت: اکنون کشورهای اسلامی و سازمان های اسلامی بین المللی باید به جبهه مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی کمک کنند.

وی افزود: متاسفانه اکثر کشورهای عربی از جمله در منطقه خلیج فارس هیچ کمکی به مقاومت ضدصهیونیستی نمی کنند بلکه به آن ضربه می زنند. سیاست اعراب در قبال مساله فلسطین به عنوان مهم ترین مساله جهان اسلام، خیانت آمیز است و حتی برخی کشورهای عربی آشکارا با اسراییل توافق و تبانی می کنند.

 

 

*ایرنا

کد خبر:  1559695
فرستنده: 30a30.ir خبرنگار
گروه: اخبار و رویداد ها
Tags: اسرائیل, سوریه, ایران, خاورمیانه , خلیج فارس, ماه رمضان, عراق, فلسطین , روز قدس, رژیم صهیونیستی, امام خمینی, رمضان, قدس, روز جهانی قدس, ماه مبارک رمضان, امام, صهیونیست, جهان اسلام, فلسطین اشغالی, رژیم اشغالگر قدس, خبرنگار روس, آزادی فلسطین, قدس 95, روز قدس 95, رژیم اشغالگر
22222

مطالب مرتبط :

مناظره زنده شد


 کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، از تصویب پخش زنده مناظرات خبر داد.       با تصویب کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهور...

شهادت جوان فلسطینی هنگام رانندگی


 یک جوان فلسطینی به هنگام رانندگی ، در جنوب بیت لحم به ضرب گلوله نیروهای رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.     این جوان که در چهار راه ع...

داعش بار دیگر با گاز سمی به غرب موصل حمله کرد


 سخنگوی فرماندهی مشترک عملیات عراق اعلام کرد سازمان تروریستی داعش در غرب موصل با گازهای سمی به نیروهای عراقی حمله کرده است که دومین حمله از این ن...

توطئه جدید علیه تهران/ هواپیماهای ایران در تیررس قرار گرفتند


 "با توجه به حمایت مستقیم ماهان از سپاه که در نبردهای نیابتی منطقه حضور دارد، این شرکت را می‌‌توان با تحریم‌ مجبور به تعطیل شدن کرد، اقدامی‌که شا...

اظهار نظر عجیب پسر ترامپ دربارۀ نقش ایوانکا در حمله به سوریه!


 گزارش های رسانه‌ای به نقل از پسر ترامپ، نقش ایوانکا دختر رئیس جمهور آمریکا در حمله موشکی به حمص را ثابت می کند.       اریک، پ...


امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

Enter the code shown above: 

اخبار پربیننده   
No articles match criteria.

       کمينهریاضی اول ابتدایی

وقت سفارت آلمان در تهران

مهاجرت به آلمان


آخرین اخبار  
رشوه‌خواری در خرید وقت سفارت آلمان در تهران و بیروت
گمانه زنی در مورد تغییرات مدیران خودرو سازی ها
سرپرست دانشگاه آزاد معارفه شد/ میرزاده حضور نیافت
امروز؛ برگزاری جلسه دادگاه رضا ضراب
ورود هیات ایرانی به مذاکرات صلح سوریه در آستانه
چرا صلاحیت احمدی نژاد احراز نشد؟
مناظره زنده شد
پیشنهاد رئیس جمهور وسیع‌ترین کشور مسلمان ... ممنوعیت نقاب و ریش بلند!
«اخبار بد» برای عربستان و امارات
شهادت جوان فلسطینی هنگام رانندگی
انفجاری قوی پایتخت یونان را لرزاند
اصلاحات اردوغان رأی آورد/ هوادارانش به خیابان ریختند
واکنش اتحادیه اروپا به موفقیت اردوغان در همه پرسی
داعش بار دیگر با گاز سمی به غرب موصل حمله کرد
"عفت مرعشی" و "فاطمه هاشمی رفسنجانی" به انگلیس رفتند
توطئه جدید علیه تهران/ هواپیماهای ایران در تیررس قرار گرفتند
خسارات ناشی از سیل به روستاهای جبل و باراندوز- ارومیه | تصاویر
اظهارات جدید احمدی نژاد درباره انتخابات: شرایط تغییر کرده!
حاشیه‌های آخرین روز ثبت‌نام انتخابات‌ریاست‌جمهوری
حاجی بابایی: با شعار "دولت کار آمد و مردمی" وارد عرصه انتخابات شده ام
9 کشته در پی وقوع سیل در 4 استان
جزییات درگذشت عارف لرستانی
روز سخت مهاجران در دریای مدیترانه
پایان پریشانی نرگس
اعدام فجیع چهار کرد به دست داعش در شهر رقه

 
 
©   Copyright 2008 www.Atorpat.ir      شرایط استفاده     حريم شخصي كاربران