ممبر کانال تلگرام
ارسال پیامک
 
  
 درآمد و اشتغال پایدار از اینترنت  پنل رایگان تبلیغات و ارسال انبوه تلگرام و وایبر

 


:: پرمخاطب ها  

:: ویژه  
No articles match criteria.

اخبار  
داغ کن - کلوب دات کامتعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 126 تعداد امتیازدهی:  0   (Article Rating)


الحوثی:خواهان تفاهم وصلح هستیم اما درجلوگیری ازتجاوزعلیه یمن كوتاهی نمی كنیم

« عبدالملك الحوثی» رهبر جنبش انصارالله در یمن تاكید كرد كه دشمن صهیونیستی از طریق پایگاهی دراریتره در تجاوز علیه یمن به صورت مستقیم، آموزش ، نظارت و فرماندهی مشاركت دارد.

30a30.ir : الحوثی در سخنانی كه پایگاه خبری العهد منتشر كرد، گفت كه دشمن صهیونیستی خطری برای ثبات جهان و كشورهای غربی است و جنگ ها و بحران های اقتصادی در جهان را مهندسی می كند.
وی با طرح این سوال« آیا می توانیم بگوییم آنچه در منطقه ما و یمن رخ می دهد، به نفع ملت فلسطین است؟»، تصریح كرد: لابی صهیونیستی بیشتر توطئه های علیه امت اسلامی و عربی را سازماندهی و فتنه ها ، دسیسه ها و بحران های زیادی را ایجاد می كند.
رهبر جنبش انصارالله با بیان این كه «دشمن صهیونیستی تلاش می كند تا امت اسلامی و عربی را از هویت ، فرهنگ و اصول خود جدا كند»، تاكید كرد كه وحدت اسلامی تنها گزینه مقابله با توطئه ها و دسیسه های صهیونیست ها است.

عبدالملك الحوثی كه به مناسبت دوازدهمین سالگرد شهادت « حسین بدرالدین الحوثی» موسس جنبش انصارالله سخن می گفت، خاطرنشان كرد: كاملا روشن است كه به طور قطع آنچه در منطقه ما رخ می دهد، به نفع یك طرف واحد و آن صهیونیست ها و آمریكا است.

الحوثی تصریح كرد: در سالگرد شهید حسین بدرالدین، ملت عزیزیمن با تجاوز نیروهای شر كه تحت رهبری آمریكا شیطان بزرگ و ابزارهای آن قرار دارند و اسرائیل در آن مشاركت دارد، مواجه است.
رهبر جنبش انصارلله گفت: دومین سال تجاوز علیه ملت یمن شروع شده است، گفت:نقشی كه منجر به ایجاد گروهی به نام « القاعده» و دیگر گروه ها شده با نام های مختلف و مرتكب جنایت هائی علیه امت اسلامی از داخل می شود، به نفع چه كسی است؟
وی افزود: عجیب و غریب نیست كه این تجاوز و ارتكاب جرایم هولناك و وحشتناك علیه زنان و كودكان صورت می گیرد و زیر ساخت های یك كشور نابود می شود، تجاوزی بدون توجیه كه فاقد مشروعیت است.

عبدالملك الحوثی اضافه كرد: این تجاوز همه جانبه علیه یك كشور همسایه كه به حكمت ، روش های صلح آمیز و تعامل خوب ملتزم است، به نفع سعودی نیست.
رهبر جنبش انصارالله اظهارداشت: در حافظه تاریخ هیچ دلیلی پیدا نمی شود كه احدی از ملت یمن ترسیده باشد و یا این ملت خطری برای منطقه باشد، این ملت الگوی اخلاق اسلامی و مكارم اخلاق است.
وی خاطرنشان كرد: ملت یمن برای همه كشورهای پیرامون خود منشا خیر بوده و به مصلحت واقعی احدی نیست كه علیه این ملت مرتكب فجیع ترین جنایت های بودن توجیه شود.
عبدالملك الحوثی تصریح كرد: چه كسی درصدد است تا منطقه را نابود و نظام های آن را با از دست دادن نیروهایش تضعیف كند و همچنین اركان های حیات آن را كه موجب می شود همه كشورهای اسلامی توسعه یابند، نابود كند، و به نفع چه كسی است كه همه كشورهای منطقه بی ثبات شوند؟
رهبر جنبش انصارلله با بیان اینكه« آیا این شرایط به نفع سعودی است كه در آن نقش آفرینی می كند؟»، گفت كه « تحولات در منطقه ما به نفع هیچ طرفی بجز یك طرف و آن لابی یهودی و دشمن صهیونیستی نیست.

وی به ابتدای مرحله هدف قرار گرفتن امت اسلامی و نقش شهید حسین بدرالدین در مقابله با آن اشاره كرد و افزود: حادثه یازدهم سپتامبر 2001 رخ داد تا بزرگترین بهانه و مكر برای هدف قرار گرفتن امت اسلامی ایجاد شود.

عبدالملك الحوثی با تاكید به اینكه « قرآن كریم تنها ضامن امت اسلامی در رویاروئی با گمراهی ها است»، خاطرنشان كرد: هرگاه امت اسلامی از قرآن كریم فاصله بگیرد، دشمنان به آن به مثابه یك قربانی می نگرند و توطئه های دشمنان علیه آن به راحتی تحقق می یابد.

رهبر جنبش انصارالله هشدار داد:هرطرفی كه تصور كند خیر او در قرارگرفتن با آمریكا در یك سنگر علیه امتش است، اشتباه می كند، كسانی كه به متجاوزان علیه یمن خدمت می كنند، هیچ حقی ندارند و نمی توانند قدرت را احتكار و در تصمیم گیری های سیاسی نقش آفرینی كنند.

وی با بیان این كه « درخواست حل سیاسی بحران یمن بسیار ساده است اما تحقق آن نیازمند مراجعی ملتزم به آن و اتكای به اعتراف جهانی و منطقه ای است»، تصریح كرد: به حل سیاسی بحران در یمن نزدیك بودیم اما شروع تجاوز علیه یمن مانع شد به این حل سیاسی دست یابیم.

عبدالملك الحوثی گفت: ما به حل همه اختلاف ها بین یمنی ها بسیار علاقه مند هستیم و به همین دلیل هیات ملی یمن برای حل اختلاف ها به كویت رفت اما هرگاه تجاوز علیه كشور ما از سرگرفته شود، مسئولیت ما جلوگیری از تجاوز و دفاع از كشورمان است.

وی افزود: زمانی كه تاكید می كنیم به توقف درگیری ها التزام كامل داریم اما همزمان نسبت به هرگونه تجاوز و تحركی علیه یمن هشدار می دهیم.
رهبر جنبش انصارالله تاكید كرد: خواهان تفاهم ،همكاری و صلح هستیم اما هرگز از تلاش برای دفاع از ملت یمن و مقابله با هرگونه تجاوزی كوتاهی نخواهیم كرد.

 

 

*ایرنا

کد خبر:  1557216
فرستنده: 30a30.ir خبرنگار
گروه: اخبار و رویداد ها, بین الملل
Tags: اسرائیل, القاعده, یمن, صهیونیست ها, انصارالله, انصار الله, عبدالملک الحوثی, الحوثی, انصار الله یمن, انصارالله یمن, الحوثی ها, آمریكا, حسین بدرالدین الحوثی
22222

مطالب مرتبط :

سازمان ملل تخریب و مصادره اموال فلسطینیان توسط رژیم صهیونیستی را محکوم کرد


30a30.ir : رابرت پایپرمسئول هماهنگی کمک های انساندوستانه سازمان ملل در مناطق اشغال شده فلسطینی روزچهارشنبه با صدور اطلاعیه ای حمله ماموران رژیم صهیونی...

دختران غربی برای تفریح به داعش می پیوندند/ آنها مجذوب مردان داعشی هستند


3a030.ir : پایگاه اینترنتی مجله آمریکایی «فارین پالیسی» در مطلبی نوشت: زنان و دختران غربی که به داعش می‌پیوندند، دنبال چه چیزی هستند؟  نظریه نخست...

پنج کشور که عاملان اصلی به وجود آمدن داعش هستند


30a30.ir : روزنامه الشروق با انتشار گزارشی تحقیقی به بررسی موضوعاتی از قبیل دین، سیاست و نظر مردم درباره مسائل سیاسی روز پرداخته است. در این گزارش ...

زنی که می خواهد اولین رئیس جمهور زن آمریکا باشد


30a30.ir : هیلاری کلینتون، از نامزدهای کسب کاندیداتوری حزب دموکرات برای ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ است. او در ...

احمدی نژاد می آید/ او بهترین گزینه محافظه کاران ایران است


30a30.ir : پایگاه خبری اسرائیل حیوم  (Israelhayom) در گزارشی به بازگشت "آقای احمدی نژاد" ریاست جمهوری سابق برای دور بعدی انتخابات پرداخته و نوشت:...


امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

Enter the code shown above: 

اخبار پربیننده   

       کمينه


آخرین اخبار  
جلسه رییس سازمان سینمایی با سعید سهیلی برای پیگیری قاچاق «گشت2»
بیانیه ترامپ برای آغاز ماه رمضان
تهران با موشک های خود به جنگ دولت ترامپ رفت
کره شمالی خطرناک تر می شود
خوشحال از سفر پرتعداد آمریکایی‌ها به ایران/ زمان سفر شیعیان سعودی به مشهد
چرا زن و دختر ترامپ در واتیکان مشکی پوش شدند؟!
جزییات طرح «کارورزی» برای فارغ‌ التحصیلان بیکار
روحانی:مجلس خبرگان برای شرایط سخت اطمینان بخش است
داعش، در فلوجه، جوخه‌های اعدام برپا کرد
پیامدهای پنهان کاری در رابطه زناشویی!
زنان سعودی برای چه کاری به کویت می‌روند
نواب رئیس و منشی‌های هیات رئیسه خبرگان پنجم انتخاب شدند
سخنگوی داعش: عربستان اولین شکست خورده ها خواهد بود
مجلس نهم و دولت یازدهم؛ استیضاح و سیمان ریزی تا تصویب 20 دقیقه ای برجام
مطرح شدن نامزدی ژنرال سلیمانی برای ریاست جمهوری/ پیامی به کشورهای منطقه
رئیس مجلس خبرگان با اختلاف رای مشخص شد
رهبر معظم انقلاب اسلامی: مسئولیت مجلس خبرگان حراست دقیق و همه‌جانبه از هویت اسلامی و انقلابی نظام است
داعش کودکان را برای عملیات در اروپا آموزش می‌دهد
خانم بازیگر آمریکایی در سوریه چه می کند؟ + عکس
حکیمی پور:در انتخاب رئیس مجلس باید به سمت رای برنامه ای و لیستی حرکت کنیم
وزیر خارجه نیوزیلند: نیازمند ساختار بزرگتری برای توسعه همکاری ها هستیم
آمریکا در کنار صدور بیانیه باید در برجام اقدام عملی نیز داشته باشد
آیا تحویل دختر صدام به عراق نزدیک است؟
ضیافت سیما برای رمضان
چرا زنان به شوهر خود خیانت می کنند؟

 

 

 
 
©   Copyright 2008 www.Atorpat.ir      شرایط استفاده     حريم شخصي كاربران