:: پرمخاطب ها  
اعلام برائت از اعضا خائن و فراری پایگاه بسیج
رشوه‌خواری در خرید وقت سفارت آلمان در تهران و بیروت
یک فوریت لایحه حذف چهار صفر از پول ملی به تصویب مجلس رسید
دستورکار هفته آینده مجلس/ طرح الزامات اجرائی توزیع و عرضه سوخت بررسی می‌شود
12 دلیل بر حکیمانه بودن مواضع رهبر معظم انقلاب در ماجرای سهمیه‌بندی بنزین
روحانی در سازمان ملل: پاسخ ما به مذاکره تحت تحریم «نه» خواهد بود
سرلشکر باقری: تلفات سنگین و انهدام تجهیزات دشمن هزینه تهاجم به ایران است
ماهاتیر محمّد: پیشرفت‌های ایران شگفت‌آور و خوشحال‌کننده است
آغاز کلاس‌های دانشگاه آزاد با عبور دانشگاهیان از پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی
رهبر انقلاب: پایان درست جنگ یمن تأثیرات مثبتی در منطقه خواهد داشت
مقام معظم رهبری: نام شهید بر فراز کوی‌ها و برزن‌ها موهبتی است که باید ادامه یابد
انتقاد بسیج دانشجویی به نحوه برخورد مدیران دانشگاه امیرکبیر با تشکل‌های دانشجویی
ناکامی ائتلاف سعودی در اجلاس اتحادیه بین‌المجالس جهانی
جزئیات عملیات دستگیری سرشبکه آمدنیوز به اطلاع مردم خواهد رسید

:: ویژه ها  

اخبار  
داغ کن - کلوب دات کامتعداد نظرها: 0 نظر تعداد بازدید: 494 تعداد امتیازدهی:  1   (Article Rating)


فرمانده ناجا:نیروی انتظامی تضمین نظم و امنیت انتخابات را برعهده گرفته است

فرمانده نیروی انتظامی اعلام کرد: ناجا تضمین نظم و امنیت هر چه بیشتر انتخابات پیش رو را بر عهده گرفته است.

30a30.ir : سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری روز چهارشنبه در نشست فصلی معاونین و فرماندهان یگان ویژه افزود: همه انتخابات در کشور ما سبب اقتدار نظام شده است و حضور مردم در پای صندوق های رای، سبب دلگرمی مردم و دوستداران کشور و همچنین ناامیدی دشمنان می شود که امیدواریم این انتخابات نیز چنین باشد.
وی ادامه داد: نیروی انتظامی این آمادگی را دارد تا انتخاباتی پرشور با حضور گسترده مردم با کمال آرامش و امنیت را برگزار کند و در این راستا یگان ویژه آمادگی لازم را دارد تا هر جایی از کشور لازم بود ماموریتی انجام دهد، بیشتر حضور یابد.
فرمانده نیروی انتظامی گفت: احتمال افزایش نیرو را داده ایم تا اقدامات پیشدستانه و پیشگیرانه انجام دهد.
اشتری در بخش دیگری از سخنانش به بهره برداری از پلیس افتخاری و بسیج به عنوان یکی از ضرورت های یگان ویژه اشاره کرد و گفت: در بسیاری از صحنه ها لازم است از ظرفیت مردمی برای امنیت بیشتر استفاده کنیم.
وی ادامه داد: البته در راستای ماموریت های تعریف شده و مورد تصویب ستاد کل نیروهای مسلح؛ همانگونه که بسیاری از مردم از این موضوع به ویژه در یگان های ویژه استقبال کرده اند؛ بر این اساس باید از این ظرفیت مردمی بیشتر استفاده کنیم و آن را ارتقا دهیم.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به سخنان رهبری مبنی بر نیروی انتظامی مقتدر توام با رافت، عدالت و مهربانی تصریح کرد: پلیس باید در مقابل مردم که ولی نعمتان ما هستند با رافت و مهربانی برخورد کند؛ چرا که این موضوع یکی از جلوه های ناجا است که خود را خادم مردم می داند؛ اما این نیرو در مقابل خلافکاران و کسانی که حقوق مردم را نادیده می گیرند با اقتدار برخورد می کنند.
اشتری اضافه کرد: یگان ویژه باید از فناوری و تجهیزات روز و همچنین از امکاناتی که ماموریت های ما را پیش ببرد، استفاده کند تا از نیروی انسانی کمتر و همچنین با دقت و سرعت بیشتر در انجام ماموریت ها استفاده کنیم.
وی با بیان اینکه بیش از 80 درصد تجهیزات یگان ویژه، تولید داخل است، اظهار کرد: مجموعه یگان ویژه به سمت سخت افزاری و همچنین نرم افزاری پیش می رود تا از تمام ظرفیت ها برای اجرای ماموریت هایش استفاده کند.
به گفته وی یگان ویژه تنها یک مجموعه سخت افزاری نیست بلکه بر اساس مبانی علمی پیش می رود. این نیرو نه اینکه دارای تجهیزات ضد شورش آن هم بدون در نظر گرفتن چالش ها و فرصت ها باشد بلکه از بنیه دفاعی جسمی و علمی برخوردار است.
وی از دیگر ماموریت های یگان ویژه را امداد و نجات عنوان کرد و گفت: هر گونه اتفاقی که در کشور از جمله بلایای طبیعی مثل سیل و زلزله پیش بیاید یگان ویژه به کمک واحدهایی که در منطقه هستند می شتابد.

** ایران کشوری امن، با ثبات و مقتدر است
فرمانده نیروی انتظامی، ایران را کشوری امن، باثبات و مقتدر عنوان کرد و گفت: در کشورهای منطقه و اطراف و حتی دورتر از منطقه، ناامنی هایی را شاهد هستیم چرا که کشورهای مستکبر برای ناامن کردن منطقه تلاش کرده اند.
اشتری افزود: از 11 سپتامبر به بعد اتفاقاتی افتاد که به بهانه آن اتفاقات دیگری در دنیا رخ داد؛ گروه و جریاناتی شکل گرفتند و برخی کشورها به سمت بی ثباتی ناامنی و سلب آرامش مردم پیش رفتند.
وی با اشاره به اقدامات دولت های مستکبر و در راس آن آمریکایی ها گفت: طی دو دهه گذشته در افغانستان و پاکستان اتفاقاتی رخ داد؛ چرا که هدف دشمن جوامع اسلامی و ناامن کردن این کشورها با نام دین و به نام مذهب علیه دین و مذهب بوده است.
وی با اشاره به توطئه های دشمن گفت: دشمن هنوز هم دست بر نمی دارد و در هر دوره ای جریان و گروهی را علم کرده است؛ در یک دوره طالبان و القاعده، سلفی و تکفیری ها و حالا نیز گروه تکفیری داعش را علم کرده است.
اشتری با اشاره به اتفاقات کشورهای عراق، سوریه، نیجریه و یمن ادامه داد:مدعیان حقوق بشر - حتی رعایت حقوق حیوانات را مهم می دانند که البته در تبلیغات و انظار عمومی در این زمینه کارهای رسانه ای نیز انجام می دهند - چقدر دلشان برای مردم سوخته است به گونه ای که تجهیزات جدید به عربستان فروخته اند و از آنان پشتیبانی دفاعی می کنند.
اشتری گفت: مردم خوب می دانند که اگر استکبار جهانی این قدرت را بیابد اینگونه جنایات را به کشورهای دیگر نیز می کشاند اما امروز به برکت خون شهدا فرماندهی رهبری و انسجام سیاسی مردم و همچنین ظرفیت و توانمندی نیروهای امنیتی نظامی و انتظامی، دشمن نتوانسته است به کشورمان نفوذ کند؛ هر چند هر از گاهی تحرکاتی داشته اما موفق نبوده است.
فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به اینکه در امنیت خوبی به سر می بریم ، خاطرنشان کرد: باید نیروهای امنیتی و انتظامی همیشه هوشیار باشند چرا که یکی از وظایف ما هوشیاری و آماده بودن است. امروز ناجا و یگان ویژه در برقراری امنیت و آسایش مردم آماده هر گونه جانفشانی هستند در این زمینه نیز شعار نمی دهیم چرا که ما در راه مبارزه با ناامنی با سوداگران شهدایی را تقدیم کرده ایم.
وی تاکید کرد: پلیس، حافظ امنیت آحاد مردم است و در این زمینه اقدامات خوبی انجام داده است و امیدواریم احساس امنیت و آرامش در مردم روز به روز افزایش یابد.
وی ادامه داد: افراد اندکی که دنبال منافع شخصی خود هستند، قانون گریزند و به حقوق دیگران تعرض می کنند، باید بدانند با پلیس مقتدر روبه رو هستند و این پلیس نمی گذارد فردی به حقوق دیگران تجاوز کند.
وی به اقدامات یگان ویژه به خدمت رسانی در اربعین اشاره کرد و گفت: یگان ویژه در مرزهای شلمچه، چذابه و مهران برای ورود و خروج زائران حضور داشت و قرارگاه ظفر نیز به این منظور راه اندازی شد.

** تمام دوربین های شهری به مرکز مانیتورینگ یگان ویژه متصل شد
سردار حسن کرمی ، فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی هم در این نشست گفت: تمام دوربین های شهری به مرکز مانیتورینگ فرماندهی یگان ویژه متصل شد.
سردار کرمی با اشاره به آخرین وضعیت این یگان گفت: آمایش سرزمینی این یگان در چهار یگان عمده تهران، پنج تیپ در استان های درجه یک، هشت گردان در استان های درجه 2 و 19 گروهان در استان های درجه سه، انجام شده است.
وی اضافه کرد: وظیفه اصلی ما مبارزه با اغتشاشات و تروریسم، رهایی گروگان، عملیات رزمی و شهری و مردمیاری است.
کرمی اضافه کرد: برخی از تجهیزات و سلاح های مورد نیاز در ماموریت ها تامین شده و بخشی در اختیار ما قرار گرفته است.
وی با اشاره به میانگین تحصیل نیروی انسانی دریگان ویژه گفت: یک درصد این نیرو، زیر دیپلم، فوق دیپلم 11.3 درصد، کارشناسی 8.1 درصد، کارشناسی ارشد ، سه درصد، دکترا ، پنج درصد ، 76.8 درصد هم دیپلم هستند.
فرمانده یگان ویژه اضافه کرد: این یگان با آمادگی صد در صد در برابر هر تهدیدی با آمایش سرزمینی و توانمندی های که برخوردار است قدرت رو در رو شدن دارد.
وی گفت: با آخرین روش ها و تاکتیک های دشمن آشنا هستیم و در جهت حرفه آموزی کارکنان، آموزش هایی ارائه شده است تا با آمادگی کامل در برابر هر نوع ماموریتی در دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب اقدام کند.
بر اساس این گزارش امروز از سند راهبردی یگان ویژه، تجهیزات جدید این یگان و همچنین 2 مورد طرح عملیاتی رونمایی و از برترین های پژوهش تقدیر شد.

 

 

 

*ایرنا

کد خبر:  1553830
فرستنده: 30a30.ir خبرنگار
گروه: اخبار و رویداد ها, اجتماعی, انتخابات مجلس
Tags: طالبان, انتخابات , سوریه, عراق, پلیس, انتخابات مجلس, القاعده, نیروی انتظامی, فرمانده ناجا, داعش, انتخابات مجلس دهم, فرمانده نیروی انتظامی, یمن, نیجریه, مجلس دهم, مجلس 94, انتخابات 94, انتخابات مجلس ۹۴, مجلس ۹۴, انتخابات مجلس 94, سردار اشتری, امنیت انتخابات
22222

مطالب مرتبط :

مناظره زنده شد


 کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری، از تصویب پخش زنده مناظرات خبر داد.       با تصویب کمیسیون تبلیغات انتخابات ریاست جمهور...

داعش بار دیگر با گاز سمی به غرب موصل حمله کرد


 سخنگوی فرماندهی مشترک عملیات عراق اعلام کرد سازمان تروریستی داعش در غرب موصل با گازهای سمی به نیروهای عراقی حمله کرده است که دومین حمله از این ن...

اظهارات جدید احمدی نژاد درباره انتخابات: شرایط تغییر کرده!


 محمود احمدی نژاد در جدیدترین مصاحبه خود پس از ثبت نام و داوطلب شدن برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری، درباره دلیل این اقدام خود گفت: "شرایط به ...

حاشیه‌های آخرین روز ثبت‌نام انتخابات‌ریاست‌جمهوری


 آخرین روز ثبت نام دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تشکیل صفی از مردم برای ورود به وزارت کشور، پیش از باز شدن درهای ستاد آغاز شد.   ...

حاجی بابایی: با شعار "دولت کار آمد و مردمی" وارد عرصه انتخابات شده ام


 حمیدرضا حاجی بابایی با حضور در محل ستاد انتخابات کشور در انتخابات ریاست جمهوری نام نویسی کرد.   حمیدرضا حاجی بابایی نماینده مردم همدان در...


امتیازدهی
اين مطلب تا چه ميزان مورد قبول شما واقع شد؟
نظرات

نام و نام خانوادگی (الزامی)

Email (not required)

وب سایت

Enter the code shown above: 

اخبار پربیننده   

       کمينهریاضی اول ابتدایی

وقت سفارت آلمان در تهران

مهاجرت به آلمان


آخرین اخبار  
نامه ۵۹ بسیج دانشجویی به سیدحسن نصرالله | مصیبت بیروت خللی در مقابله با مستکبران ایجاد نخواهد کرد
تشکر رئیس جمهور از مقام معظم رهبری و دستور تشکیل کارگروه ویژه رفع موانع تولید
رهبر انقلاب: پیری جمعیت از همه خطرات بزرگ‌تر است/ مسئله‌ فرزندآوری در خانواده اولویت دارد
لبه فناوری روز دنیا در دستان ماست/ بنای خودروسازی نداریم، به خودروسازان کمک می‌کنیم
کارمندان بدون ماسک غیبت بخورند/ خدمات مترو و اتوبوس منوط به ماسک زدن باشد
رئیس جمهور: الزام استفاده از ماسک در مرحله جدید مقابله با شیوع کرونا اقدامی ناگزیر است
بمب خبری جدید علیه ترامپ؛ درخواست از چین برای کمک به پیروزی در انتخابات
حذف چهار صفر از پول ملی مغایر سیاست‌های کلی نظام دانسته نشد
رهبر معظم انقلاب: شعار «نفس بکشیم» مردم آمریکا، شعار همه ملت های مظلوم جهان است/ امام(ره) انسانی تحول‌خواه و تحول آفرین بود
گزینه‌های نهایی فراکسیون مردمی انقلاب اسلامی برای هیئت‌رئیسه مجلس
ابلاغ اجرای قانون اعطای تابعیت به فرزندان دارای مادر ایرانی با 8 ماه تاخیر
دولت جوان و حزب اللهی علاج مشکلات کشور است/نگذارید مطالبه گری، اعتراض به نظام اسلامی تلقی شود
رئیس‌جمهور: فروش سهام عدالت را تسهیل کنید/ منشأ فداکاری مردم ایران در مبارزه با کرونا قرآن و ائمه( ع) هستند
روحانی: کمک به اقشار آسیب پذیر، وظیفه بزرگ همگانی است
جهانگیری: فروش سهام عدالت به صورت وکالتی قانونی نیست
رهبر انقلاب: کار بزرگ معلمان شکوفاسازی استعدادها در مسیر ارزش‌های انقلابی است
رئیس‌جمهور: رفتارهای مداخله‌جویانه آمریکا مخل امنیت و صلح منطقه است
سرلشکر باقری پرتاب موفقیت‌آمیز ماهواره نظامی «نور ۱» را تبریک گفت
افزایش برد موشک‌های نیروی دریایی سپاه به ۷۰۰ کیلومتر
رئیس‌جمهور: وام یک میلیون تومانی به یارانه‌بگیران، قرض‌الحسنه شد/ حذف سود ۱۲ درصدی
رهبر انقلاب: ملت ایران در آزمون کرونا خوب درخشید/ مسئله کرونا ما را از توطئه استکبار غافل نکند
روحانی: سلامت مردم اولویت نخست است، امّا چرخ اقتصاد نیز باید حرکت کند
ستاد مقابله با کرونا با همه دستگاه‌ها و نهادها کاملا هماهنگی دارد
ربیعی: صد هزار میلیارد تومان برای جبران خسارت‌های اقتصادی کرونا اختصاص یافت
رهبر انقلاب: مقامات آمریکا شارلاتان و تروریست هستند/ اگر کوته‌بینی نکنیم ایران به قلّه حکومت اسلامی می‌رسد

 
 
©   Copyright 2008 www.Atorpat.ir      شرایط استفاده     حريم شخصي كاربران